KONST / Litografier / Färglitografi 13967694
nr 1396 7694
Lars Eje Larsson
(f. 1954), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 36/240. Motivet: 39x28, yttermått inklusive ram: 55x41 cm
Lars Eje Larsson, svensk bildkonstnär född 1954.
Utrop:
500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 10 maj 2021
kl 19:19:10
100 kr
150 kr
400 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
800 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
6
1.200 kr